Prodej paliva Kaplice

O firmě Propal Kaplice Luděk Koura

Prodeji černého a hnědého uhlí, briket a paliv ze dřeva se na Kaplicku, Českokrumlovsku a Českobudějovicku věnujeme již od roku 1990. Rodinná firma Propal Kaplice se zabývá nákupem, skladováním a prodejem tuhých paliv, mosteckého, ledvického hnědého uhlí, černého uhlí z Polska, briket z Německa a ve formě baleného zboží i dřeva. Víc jak 30 let tradice v oboru a stovky spokojených zákazníků jsou zárukou kvality, porozumění a dobrého obchodu. Naším prvořadým cílem v obchodu s uhlím a dalšími palivy byla vždy poctivost a tím pádem i spokojený zákazník. Proto se snažíme naše služby neustále zlepšovat a rozšiřovat.

Nejlevnější zdroj vytápění

Topení uhlím a briketami je neustále jedním z nejlevnějších zdrojů tepla a při spalování v nových nejmodernějších automatických kotlích na tuhá paliva, dochází k minimálnímu úniku emisí do vzduchu.  Pevná hnědouhelná paliva nejsou totiž pouze synonymem tepla a příjemné atmosféry, ale znamenají také levné topení, které do rodinných rozpočtů přináší velké úspory.

 

Levné uhlí z našeho skladu

V dnešní době všeobecného zdražování, každý z nás přemýšlí nad úsporami za vytápění. Jste zklamání ze zdražování cen za vytápění? Tak to jste zde správně! Firma Propal vám pomůže stlačit ceny za topení na minimum. A jak to dokážeme? Velmi jednoduše! Prodáme vám naše černé, hnědé uhlí, brikety nebo další balené zboží.

 

Proč koupit  hnědé uhlí od nás?

Při nákupu spolupracujeme s partnery, kteří garantují nejlepší kvalitu dodávaných tuhých paliv. Palivo, hnědé uhlí, černé uhlí nebo brikety navážíme pouze kamionovou dopravou a vybranými spolehlivými dopravci, kteří doručí uhlí bez poškození v zakrytém kamionu. Uhlí proséváme, snažíme se aby obsahovalo minimum prachu. Od nás dostanete uhlí vždy prvotřídní kvality.  U nás máte záruku, že všechny druhy uhlí budou vždy v maximální kvalitě, tím pádem bude zachována jeho deklarovaná výhřevnost tak i jeho ostatní vlastnosti. Toho se snažíme dosáhnout správným skladováním u nás na skladě.

Vykládáme vykládacím pásem přímo do sklepa zákazníka. Uhlí vám pohodlně dopraví do vašeho sklepa naši příjemní a ochotní řidiči, snažící se vyjít vstříc vašim požadavkům. K nám můžete přijet i s vaším přívěsným vozíkem, rádi naložíme Vám jej naložíme nakladačem. Uhlí vážíme moderní digitální váhou. Naše váha je pravidelně přezkušována Českým metrologickým úřadem = garantujeme přesnou váhu. Uhlí zakrýváme. Zachováváme kvalitu deklarovanou výrobcem. U nás je uhlí uloženo odděleně na stále stejném místě. Proto je vyloučená záměna sortimentu a tím i případné poškození zákazníka. Poradíme vám jak správně topit a jaký kotel zvolit.

Rozvoz uhlí v těchto obcích

Náš uhelný sklad Propal Kaplice naleznete za areálem velkoobchodu Jednota v obci Kaplice nádraží.

Černým, hnědým uhlím a Lužickými briketami dopravujeme zdarma v lokalitách:

Kaplice, Český Krumlov, Velešín, Boršov nad Vltavou, Trhové Sviny, Borovany, Nové Hrady, Větrní, Kamenný Újezd, Včelná, Malonty, Dolní Dvořiště, Vyšší Brod, Lipno nad Vltavou, Frymburk, Kájov, Římov, Homole, Strážkovice, Roudné, Rožnov.

Proč topit hnědým uhlím ?

Nejekonomičtější vytápění v České republice
Vytápění uhlím vám přinese přibližně o polovinu menší náklady na vytápění než plyn nebo elektřina.

Komfort
Pryč jsou doby, kdy jste museli neustále přikládat. Při použití moderních automatizovaných kotlů stačí přikládat jednou denně.

Ekologie
Další přežitek! Záleží na tom, jak uhlí spalujete. Dnešní nejmodernější kotle s řízeným spalováním, splňují nejpřísnější normy evropské unie. Z komínu vychází minimum emisí

Dostatečné zásoby
Uhlí se v ČR vyskytuje v hojné míře. Zásoby jsou při současné spotřebě na více jak 50 let.